Hizmetlerimiz

talaşlı imalat

Talaşlı İmalat

Piroğlu Metal, alüminyum, çelik, titanyum, magnezyum, seramik, hassas döküm, mühendislik plastikleri v.b. ham malzemeleri teknik şartname ve müşteri taleplerine bağlı kalarak bünyesinde bulundurduğu yüksek hassasiyetli kayar otomat, torna ve işleme merkezleri ile işlemektedir. Üretimin her aşamasında müşterilerimize bilgilendirmeler belirli aralıklarla yapılmaktadır.

İmalat sürecinde gerekli tüm dokümantasyon kalite yönetim sistemi uyarınca tutulmakta ve kurumsal hafızaya aktarılmaktadır. Bu sayede uzun süre işlenmeyen parçalar aynı kalitede ve süreklilikte üretilebilmektedir.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol süreçlerimiz ham madde girişinden başlayarak, üretimin her aşamasında devam eder ve ürünün müşteriye sevkiyat sürecindeki son kontrolleri ile tamamlanmış olur. Ürettiğimiz ürünlerin sertifikaları, ölçüm raporları, imalat sürecindeki risk analizleri, ölçüm sistemleri analizleri, imalat akış diyagramları müşterilerimizle paylaşılır.

Kalite Kontrol, Montaj

Montaj

Montaj ekibimiz tarafından, tüm parçalarını kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünlerimizin veya bazı parçaları müşterilerimiz tarafından verilen ve diğer parçalarının imalatı bünyemizde tamamlanan ürünlerin montajı titizlikle tamamlanmaktadır.

Kalite Kontrol, Montaj, Lazer Markalama

Lazer Markalama

Teknik resimlerde belirtilen konum, derinlik, yazı tiplerine göre ürünlere lazer markalama işlemi yapılmaktadır.